Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Portal - wersja Beta   

Jak ci się podoba nowy portal (biorąc pod uwagę, że jest to wersja beta)?
Fajny, na to czekałem!
83%
 83%  [ 20 ]
Może być...
12%
 12%  [ 3 ]
Słaby :)
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
tymek 
Mizore FAN

Upload dla NNH: 510 GB

Status: Offline

Wysłany: 2013-05-14, 17:02   Nowy Portal - wersja Beta

Witam!

Tak, tak, jak widzicie, na forum powstał nowy dział, a to będzie pierwszy News :D

Już od daaawna planowałem zrobienie na forum portalu, oraz wprowadzenie wielu innych zmian - część z tych planów została już spełniona ;)

Oprócz nowego działo 'News', jak po tytule można się spodziewać, został napisany, oraz uruchomiony Portal w wersji Beta. Od strony graficznej, oraz większości treści, można rzec, że portal wygląda na chwilę obecną... biednie ;P Ale to wszystko zostanie zrobione z czasem.
Ale za to...! Na portalu znajduje się coś, czego wszystkim nam brakowało, oraz to na co wiele osób czekało. Mamy dział Anime na stronie głównej, w skład którego wchodzą: ostatnio dodane odcinki/linki do serii on-going, ostatnio dodane anime, oraz... SPIS ALFABETYCZNY wszystkich anime znajdujących się na forum! ;D (wszystko to znajduje się pod linkiem 'Anime' W menu portalu)

Tak.. ja też się cieszę ;P
Przypomnę tylko, że jest to wersja Beta, która może zawierać błędy, więc jeśli coś wyłapiecie, to dajcie znać, ale nie w tym temacie - to zaraz podam. Niestety żeby upiększyć portal (wizualnie), oraz uzupełnić wszystkie informacje/linki, które znajdują się na starej stronie www, potrzeba czasu... Dlatego nie wiem, kiedy to wszystko zostanie zrobione.

Link do portalu: PORTAL (BETA)

A teraz... Lista zmian/poprawek, oraz nowości, które zostały wprowadzone na forum. Wszystko znajduje się w odpowiednich tematach i jeśli macie jakieś konkretne uwagi odnośnie konkretnego modu/zmiany, albo chcecie zgłosić jakiś błąd, lub propozycję, to proszę zrobić to w jednym z tematów podanych niżej.

- nowy portal: lista możliwość i planów: KLIK
- drobne zmiany w widoku tematów - dział anime: KLIK
- zmiany na stronie głownej forum: o tym napiszę bezpośrednio tutaj... Chodzi o listy ostatnio dodanych i ocenionych postaci i piosenek, które znajdują się na dole forum. Zmiany, które zostały wprowadzone, to: teraz nazwę anime (kolumna anime) wczytuje bezpośrednio z nazwy tematu (czyli zmieniasz nazwę tematu, to zmienia się automatycznie nazwa anime w kolumnie anime), oraz nazwa anime jest bezpośrednim linkiem do tematu z danym anime - wcześniej był to tylko tekst bez linku, a jedynym linkiem była nazwa postaci/piosenki.
I tutaj się pojawia problem - będzie trzeba z tego chyba zrezygnować. Może nie ze wszystkich tabel na stronie głównej forum - nad tym muszę się jeszcze zastanowić... Ale na pewno z kolumny z informacją do jakiej serii jest jaka postać/piosenka przypisana - jako link do konkretnego tematu. Powód? Po wprowadzeniu zmian, główna strona strasznie długo się ląduje - oblicza serwer i generowanie strony głównej trwa od 2 - 3 sekund... A to jest niedopuszczalne ;)

Tak więc, zapraszam wszystkich do testowania i komentowania! :)
Ostatnio zmieniony przez tymek 2013-05-26, 15:44, w całości zmieniany 5 razy  

Roxas 

Transfer: 0 MB

Wysłany: 2013-05-14, 20:06   

Ta wyszukiwarka już taka zostanie czy będzie rozbudowana później? Chodzi mi o to żeby po wybraniu jednej litery później można było wybrać następną.

tymek 
Mizore FAN

Upload dla NNH: 510 GB

Wysłany: 2013-05-14, 20:16   

Roxas napisał/a:
Ta wyszukiwarka już taka zostanie czy będzie rozbudowana później? Chodzi mi o to żeby po wybraniu jednej litery później można było wybrać następną.

Chodzi ci o spis alfabetyczny? Aktualnie jest tak, jak miało być, nie planowałem robić czegoś takiego jak na ansi ;>

Roxas 

Transfer: 0 MB

Wysłany: 2013-05-14, 20:37   

Tak chodziło mi o spis. Trochę szkoda że nie planujesz go ulepszyć, bo w takiej formie imo jest on mało użyteczny.

Odpowiedz do tematu