Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tymek
2010-03-13, 20:36
Zasady - Rules (Doujinshi)   
Autor Wiadomość
tymek 
Mizore FAN

Upload dla NNH: 510 GB

Status: Offline

Wysłany: 2010-03-13, 20:24   Zasady - Rules (Doujinshi)

Zasady pisania postów i tematów w dziale Hentai - Doujinshi

1. Nie dodajemy żadnych treści lolicon i tym podobnym. Złamanie tego punktu grozi dożywotnim banem.
    2. Jedna seria / tytuł = jeden temat. Przed dodaniem nowego doujinshi, szukamy, czy na forum nie został on już wcześniej dodany. Jeśli został dodany, piszemy post w istniejącym temacie (tyczy się to zarówno mirrorów, jak i aktualizacji- dodatkowe chaptery, itd).
    3. Podczas pisania nowego tematu podajemy tytuł doujinshi (jako tytuł tematu), okładkę (o proporcjach ~ 300 x 425 px, oraz <100 kb), dodatkowe screeny/strony doujinshi (nieobowiązkowe), dane techniczne: rozmiar pliku, oraz linki ;)
    4. Doujinshi z serii anime dodajemy tylko w jednym temacie dla danej serii, np. wszystkie doujinshi z Code Geass dodajemy w temacie Code Geass. Jeśli temat z danąserią już istnieje, dodajemy nowe doujinshi pisząc kolejne posty, jeśli takiego tematu nie ma, tworzymy nowy temat na takiej samej zasadzie jak w punkcie 3, oraz podajemy link do nowo stworzonego tematu w tym temacie: KLIK (w celu dodania nowej serii do spisu)
    5. Nie tworzymy tematów ze swoją kolekcją doujinshi.

Posty niespełniające któregokolwiek z punktów regulaminu zostaną usunięte, oraz nagrodzone warnem.

Tenshi 

Transfer: 1000 MB

Wysłany: 2010-10-10, 21:38   

Mam pytanie co do dodawania nowych tematów w dziale. Tymek, dajesz tagi w tematach. W innych działach jest to niedozwolone. Tutaj można? Szczerze mówiąc, wali to po oczach nieziemskim burdelem... Przynajmniej mnie :P

"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."

tymek 
Mizore FAN

Wysłany: 2010-10-11, 13:39   

Tenshi napisał/a:
Mam pytanie co do dodawania nowych tematów w dziale. Tymek, dajesz tagi w tematach. W innych działach jest to niedozwolone. Tutaj można? Szczerze mówiąc, wali to po oczach nieziemskim burdelem... Przynajmniej mnie :P

Wiem, długo się nad tym zastanawiałem... Początkowo chciałem dodawaćsame tytuły, itp, ale dodając taki (np C78), autorów,, itp, ułatwi to bardzo wyszukiwanie, np własnie po tagach.

Tenshi 

Wysłany: 2010-10-11, 14:20   

Dla mnie bez sensu... A jak ktoś będzie chciał dodać też coś z tego samego anime ale z innymi tagami, to musi nowy temat założyć. Powinny być takie same zasady dla każdego działu, no ale jak wolisz mieć syf, to ok :P

tymek 
Mizore FAN

Wysłany: 2010-10-11, 16:28   

Tenshi napisał/a:
Dla mnie bez sensu... A jak ktoś będzie chciał dodać też coś z tego samego anime ale z innymi tagami, to musi nowy temat założyć. Powinny być takie same zasady dla każdego działu, no ale jak wolisz mieć syf, to ok :P

To nie takie proste, caly czas mam dylemat, dlatego prawie nic tutaj nie dodaje :P

Tenshi 

Wysłany: 2010-10-11, 16:34   

Prawie nic? Ja tu widzę masę doujinshi... Weź się zdecyduj, bo potem zmienisz zdanie i oczywiście modzi będą mieć masę roboty...

Odpowiedz do tematu