Poprzedni temat «» Następny temat
Code Geass - nowy sezon !!   
Autor Wiadomość
zero90 

Transfer: 1000 MB

Status: Offline

Wysłany: 2010-01-23, 21:21   

a ja się modle aby nie było kontynuacji R2, jak Lulu żyje to niech ze żyje gdzie na wsi z C.C. i gromadka bachorów xD
nie chciał bym aby było powiązanie z R2, zakończyli serie świetnie i niech tak zostanie. No ale CG bez Lulu to nie CG to raczej oczywiste... ale C.C. jeszcze zostaje i ja mam zamiar widzieć ją w kontynuacji... szczerze mówiąc bym chciał teraz oglądać historie C.C. aż do momentu kiedy spotyka lulu... to by było to co bym chciał zobaczyć.
Teraz tylko czekać ^^

a to jest potwierdzone info z "kontynuacja"

animek 

Upload dla NNH: 300gb

Wysłany: 2010-01-23, 22:17   

zero90, to raczej moje przypuszczenia ale tez tak wynikalo by z 1 posta tymka ^^

TeamSpeak 3
Zapraszam :)
Adres: ts3.spontansquad.com
Kanał: 7 hasło: anime
oczywiście dla tych co się nie wstydzą :)

zero90 

Wysłany: 2010-01-23, 22:53   

ja jak cos znalazłem to nie było mowy o anime tylko(lub nie umiem czytać ze zrozumieniem xd) wzmianki ze będzie/jest manga, wiec takie pytanie retoryczne ;> no ale anime jest w tym przypadku raczej naturalna koleją rzeczy ^^

Noirn 

Transfer: 0 MB

Wysłany: 2010-02-03, 19:12   

Z tego co patrzałem w mandze jest nieco inaczej niż w anime, chodzi mi o wcześniejsze części. Po za tym racja CG Bez Leloucha to nie to samo. Po za tym jakby miał być w 3 serii to kto byłby jego głównym rywalem? Suzaku, Nunnally czy jakiś nowy ktoś? Oczywiście obejrzałbym sobie jeszcze CG, bo świetne anime, ale jak zrobią R3 istnieje ryzyko, że zniszczą tylko dobre anime, głupią kontynuacją. Szczerze też bym obejrzał co się działo z C.C przed spotkaniem Leloucha jak napisał zero90.

Ezlife 
Beztroskie Życie :)

Wysłany: 2010-02-06, 16:15   

Czyli chciałbyś oblookać preque'la ;) Ogólnie ja też wychodzę z założenia że R3 będzie naciągane.. Code Geas R2 kończy się we właściwym momencie i nie powinno być kontynuowane. Większość ludzi i tak obejrzy z ciekawości więc oglądalność będzie miał ogromną. A stawianie tylko na tytuł zniszczyło nie jeden film, serial i anime.. Trzeba bronić się przed komercją. :mrgreen: Oczywiście nie jestem hipokrytą, więc zaliczam się do ludzi którzy obejrzą ewentualną produkcje (jeżeli powstanie) z ciekawości.

Mirael 
Różowa Czarownica xD

Wysłany: 2010-02-06, 22:26   

Jeśli R3 będzie opowiadała o wcześniejszych wydarzeniach może być nawet bardzo dobra... Kiedy miała wyjść druga też wszyscy płakali że będzie naciągana na siłę pod widownie, a moim zdaniem była nawet lepsza. Moim zdaniem twórcą, którzy zafundowali nam tyle godzin rozrywki należy się minimum zaufania. BTW z punktu widzenia komercji nie opłaca im się spieprzyć R3... Lepiej zrobić kolejne cudo i zabierać się za R4:P (tak wiem, nadzieja - straszna choroba)

Bezczelność niektórych ludzi wyprowadza mnie z równowagi! Szczególnie kiedy łudząco przypomina mi moją własną...

// Watashi wa Naraku no Hana //

marakeusz 

Wysłany: 2010-02-06, 23:17   

Kiedy skończyła się pierwsza to wszyscy płakali, że nie ma od razu drugiej. Nie mogło być mowy o naciąganiu czegokolwiek - było widać wyraźnie, że to żaden koniec, a właśnie połowa.

A na końcu drugiego sezonu dziwiłem się, że twórcy nie zrobili sobie odpowiedniej furtki dla kontynuacji, bo kury znoszącej się nie zabija, a CG zawsze był komercyjny i świetnie na tym wyszedł.

EDIT: O, posty się nie scalają. Ups.

Krzyk 
czasoprzestrzeń

Wysłany: 2010-02-23, 21:05   

Akurat nie jestem wielkim fanem CG i mi to obojętne czy będzie R3.
marakeusz napisał/a:
A na końcu drugiego sezonu dziwiłem się, że twórcy nie zrobili sobie odpowiedniej furtki dla kontynuacji, bo kury znoszącej się nie zabija, a CG zawsze był komercyjny i świetnie na tym wyszedł.

teoretycznie zawsze jest jakaś furtka do zrobienia jakiejś fabuły. A w sam CG jest ich multum. Przecież fabuła nie musi być liniowa, dotyczyć tych samych bohaterów i układać wydarzenia chronologicznie. W CG przecież dużo tajemnic nie zostało wyjaśnionych, sporo wątków nie skończonych np. przeszłość C.C. :/ Sam mam już około 5 pomysłów na scenariusz, a co dopiero twórcy.

Ale jak coś ma być, to nie chcę aby to była kontynuacja wydarzeń po R2 :->

Elkh 
Engineer

Wysłany: 2010-02-23, 21:43   

Raczej nie widzi mi się kontynuacja Code Geass R2. Prędzej mogłoby się pojawić jakieś OVA, w których to przedstawiona zostałaby szerzej historia niektórych postaci (np. C.C.).

ignis4545 

Wysłany: 2010-04-02, 22:30   

MAM UDOWODNIENIE NA TO, ŻE LULU ŻYJE!!!

Kiedy C.C. jedzie wozem jest pewien moment, w którym jest zbliżenie na twarz woźnicy. Przyjrzyjcie się dokładnie. Kiedy nałożycie twarz Lulusia to kto wychodzi? Toż to nasz Luluś siedzi!!! Tak więc w sezonie 3 Lulu występować by mógł.

Link do momentu z twarzą lulu:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

animek 

Upload dla NNH: 300gb

Wysłany: 2010-04-02, 22:43   

ignis4545, ehh przypadek zawsze ktos cos znajdzie byle bylo po jego stronie racja zobaczymy jak wogole cos wyjdzie oav czy cia dalszy lub wydazenia wczesniejsze przed lulu a do tego czasu to jak narazie lulu dead ;)

TeamSpeak 3
Zapraszam :)
Adres: ts3.spontansquad.com
Kanał: 7 hasło: anime
oczywiście dla tych co się nie wstydzą :)

Noirn 

Wysłany: 2010-04-04, 12:42   

Ten filmik co dałeś, nie było takiej sceny w anime, kiedyś sprawdzałem i bynajmniej ja nie miałem, był tylko prawa końcówka, a głowy wcale nie było widać...

Zax 
NEXT RANDOM

Upload dla NNH: 500MB

Wysłany: 2010-04-21, 01:55   

Noirn masz tylko okazany mały fragment całej sceny poza tym... na końcu C.C zwraca się
Spoiler:

prawda luluchu ?

tylko nie wiemy w jakim odniesieniu
Spoiler:

czy do woźnicy czy do tego który jest martwy

123mamut 

Wysłany: 2012-03-31, 15:11   

Może jednak żyje;p

Odpowiedz do tematu