Poprzedni temat «» Następny temat
Drugi sezon Claymore - Kontynuacja czy jednak nie?   
Autor Wiadomość
salak 

Transfer: 0 MB

Status: Offline

Wysłany: 2009-11-09, 21:08   

zobaczymy co szykuje nowy rok ;] wedlug mnie anime bylo wciagajace ale strasznie mnie zalamalo przy koncowce w porownaniu do mangi. Glupio by wedlug mnie zrobili jakby chcieli zrobic 2 sezon wymyslajac jakis poczatek a potem probujac opierac sie o mange isc dalej, moze powinni sprobwac zrobic 1 sezon w OAV (takie jak np: hellsing ulitmate) i zrobic zakonczenie takie jak nalezy to moze i by cos z tego wyszlo, jakby zaplanowali 2 sezon. Puki co bardziej czekam z niecerpliwoscia na nastepny chapter mangi :-D (ofc jak wyjdzie 2 sezon anime tez obejrze)
no coz w koncu claymore w japońskiej TV ostatni odc byl jakos 25 wrzesnia 2007 wiec liczac minelo troche ponad 2 lata od ostaniego odc mzoe cos jeszcze wymysla a moze sie myle .....(po za tym i tak sadze ze 2 sezon bedzie w czasie kiedy wyjdzie ostatni tom mangi bo w koncu musza znac koniec) jesli macie jakies sugestie z checia ich wyslucham

zajebisty 

Wysłany: 2011-09-27, 17:42   

Manga dalej wychodzi, moze ktoregos pieknego dnia ktos wpadnie na genialny pomysl stworzenia drugiej serii.
Pierwsza opcja, wymysla cos wlasnego.
Druga (moim zdaniem lepsza) rozpoczenie drugiego sezonu od wkroczenia claymore na polnoc (cofniecie w czasie w stosunku do konca pierwszego sezonu) i trzymanie sie serii mangi gdyz jest bardzo ciekawa.

Osobiscie jestem fanem claymore i bardzo meczy mnie fakt, ze manga wychodzi srednio raz na miesiac ;/

Pozostaje tylko czekac na informacje.

Spoiler
Spoiler:

Chetnie obejrzalbym w wersji animowanej powrot 7 ocalalych claymore oraz ich walke z organizacja, walke z abbysal one i abbys eaters (moglem zrobic blad w nazwie) oraz z polaczonymi Luciela oraz Rafalea.
Ciekawostka, o ktorej pewnie wszyscy wiedza, a do ktorej sam doszedlem, potem utwoerdzilem sie w przekonaniu z wiki: jeszcze z czasow meskich claymore Isley byl nr1, Rigardo byl nr2 a Dauf byl nr3 czego mozna bylo domyslic sie z mangi/anime :) (nazwy moga byc nieco inne zaleznie od tlumaczenia/literowki)

krzysium10 

Wysłany: 2011-09-27, 19:59   

Dużo czasu minęło od kąt ktoś się odezwał;)
Sprawa ucichła ale może kiedyś zrobią wkońcu 2 serię;D
Pozostało nam tylko czekać

Przemix100 

Wysłany: 2012-02-10, 12:01   

Od paru lat marzy mi się kontynuacja tego anime.Uwielbiam je i proszę każdego kto kiedykolwiek będzie miał jakieś informacje na jego temat to bardzo proszę o kontakt.Już w parę razy mieli kontynuować tą serię,były zbierane podpisy itd ale jak na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo,mimo iż manga wychodzi dalej co daje mi nadzieje na to że jeszcze powrócą do ekranizacji :D.

Odpowiedz do tematu