Poprzedni temat «» Następny temat
Sakurasou no Pet na Kanojo   [ Dodaj do MyAnimeList ]  

Info:
Tytuł: Sakurasou no Pet na Kanojo
Tytuł angielski: The Pet Girl of Sakurasou
Tytuł japoński: さくら荘のペットな彼女
Typ: TV
Ilość odcinków: 24
Ocena: 6,45 (11)
Rok: 2012
Gatunek: komedia, dramat, romans
Tematyka: szkola

Opis:
The school romantic comedy revolves around a second-year high school student named Sorata Kanda who lives in Sakurasou, the dormitory for problem children at Sorata's school. One day, Mashiro Shiina - a cute girl who happens to be also a cosmopolitan, brilliant artist - moves into Sakurasou.

Sorata thinks to himself that he should protect Mashiro from the weirdos at Sakurasou, but Mashiro has a surprising secret: she has no idea how to take care of herself. She gets lost if she goes out, and her room is a complete mess. Sorata's dorm mates designate him as the "master" of Mashiro, and thus, an ordinary boy and a brilliant girl must live like "a master and his pet."

(Source: ANN)

Muzyka
DAYS of DASH
Konomi Suzuki
ED01
Prime number ~Kimi to Deaeru Hi~
Asuka Ookura
ED02
Kimi ga Yume wo Tsuretekita
Ai Kayano, Mariko Nakatsu, Natsumi Takamori
OP01
Yume no Tsuzuki
Konomi Suzuki
OP02
Postaci
Nanami Aoyama
Misaki Kamiigusa
Sorata Kanda
Mashiro Shiina
Jin Mitaka
zobacz wszystkie
Powiązane serie
Brak
Powiązane Mangi
Brak
Linki

Aby móc ściągnąć to Anime, musisz być zalogowany. (Zaloguj | Zarejestruj)

Dodał: adamo

Komentarze

Autor Wiadomość
adamo 
Koi, Kurogane!

Transfer: 1000 MB

Status: Offline

Wysłany: 2012-10-14, 11:42   

Wybitni i zarazem niespełna rozumu uczniowie w jednym akademiku? Czemu nie, do tego dochodzi zwykły uczeń i przepiękna dziewoja i dostajemy materiał na średniej klasy anime, takiego do oglądania w jesienne wieczory.

Strona ułatwiająca ściąganie z hostingów

tymek 
Mizore FAN

Upload dla NNH: 510 GB

Wysłany: 2013-04-16, 13:05   

adamo napisał/a:
i przepiękna dziewoja

Która była czasami aż zbyt irytująca niestety - dużo bardziej lubiłem Akari i Misaki - Misaki wymiatała ;D

nefax 
Forza Milan !

Wysłany: 2013-04-16, 15:29   

tymek napisał/a:
adamo napisał/a:
i przepiękna dziewoja

Która była czasami aż zbyt irytująca niestety - dużo bardziej lubiłem Akari i Misaki - Misaki wymiatała ;D

True, i znów ta sama sytuacja tymek :p Nie bardzo podobał mi się wybór głównego bohatera ale nic na to nie poradzę. Aoyama była zajebista, Misaki też bardzo w porządeczku :)
No i Nanami w sumie najładniejsza była jak dla mnie :p

Sama seria była całkiem spoko, w niektórych momentach troszkę przesadzona ale mimo wszystko była bardzo fajna.

8/10

Ostatnio zmieniony przez nefax 2013-04-16, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  

tymek 
Mizore FAN

Wysłany: 2013-04-16, 19:12   

nefax napisał/a:
No i Akari w sumie najładniejsza była jak dla mnie :p

True true ;)

nefax napisał/a:
Sama seria była całkiem spoko, w niektórych momentach troszkę przesadzona ale mimo wszystko była bardzo fajna.

I byłaby jeszcze lepsza, gdyby nie to zakończenie ;)

Ale niby było tam coś w stylu

Spoiler:

Akari, nie poddawaj się,

czy jakos tak, wiec może będzie gdzieś tam cicha nadzieja na jakąś ovę i... ;)

Roxas 

Transfer: 0 MB

Wysłany: 2013-04-16, 19:31   

O jaką Akari wam chodzi? Wchodzę na mala i nie ma jej w spisie postaci

Seria względnie fajna, ale główny bohater swoimi ciągłymi narzekaniami i obwinianiem całego świata o swoją niepowodzeni drażnił mnie bardzo.
Spoiler:

+1 do oceny za pokazanie życiowych porażek bohaterów serii co coraz rzadziej ostatnio w anime można spotkać.

Ulubiona postać Nanami Aoyama, najgorsza postać w serii wiadomo kto.
Muzyka nieciekawa, ani op, ani ed nie robią wrażenia.

nefax 
Forza Milan !

Wysłany: 2013-04-16, 21:04   

Roxas napisał/a:

Przepraszam, Nanami :p

Tymek, jakby taka OVA z alternatywnym zakończeniem się pojawiła to ocena by dużo wyższa :)

tymek 
Mizore FAN

Wysłany: 2013-04-17, 00:45   

Roxas napisał/a:

My bad.. To Nanami, nie Akari ;p

nefax napisał/a:
Tymek, jakby taka OVA z alternatywnym zakończeniem się pojawiła to ocena by dużo wyższa :)

+1 ;D

David 
uguu

Upload dla NNH: ~230GB
Transfer: 1000 MB

Wysłany: 2013-07-06, 21:21   

Zgadzam się z powyższymi opiniami na temat bohaterek tego anime, ale nie popieram zachwytu tą serią. Zgadzam się, że niepowodzenia bohaterów wyszły tej serii na dobre, ale mimo tego nie jest niczym wybitnym. Po zebraniu wszystkich plusów i minusów do kupy, uważam, że Sakurasou no Pet na Kanojo jest dość przeciętnym anime.
Moja ocena: 5+/10

tymek napisał/a:
adamo napisał/a:
i przepiękna dziewoja

To mnie Tymek zaskoczyłeś, bo myślałem, że lubisz takie nieogarnięte postaci jak Mashiro. :-P
Ale oczywiście zgadzam, się - ta postać jest mocno przerysowana i irytująca.

tymek 
Mizore FAN

Wysłany: 2013-07-08, 17:36   

David napisał/a:
To mnie Tymek zaskoczyłeś, bo myślałem, że lubisz takie nieogarnięte postaci jak Mashiro.

A skąd ten pomysł? :D
W takich seriach, lubię najbardziej postaci typu Nanami, czy Hinagiku (Hayata no Gotoku)

tymek napisał/a:
My bad.. To Nanami, nie Akari ;p

Już chyba wiem skąd mi się wzięła Akari ;D

----> http://nnh-team.org/forum/viewtopic.php?t=7116

Nanami jest w sumie podobna do Akari i z wyglądu (tutaj może mniej) i z charakteru ;D

emioxo 

Wysłany: 2015-03-21, 22:20   

http://anidb.net/perl-bin...=anime&aid=9153

Już dawno nie widziałem gniota anime (chociaż mało ostatnio oglądam), ale po obejrzeniu Sakurasou no Pet na Kanojo to się zmieniło.

Nie miałem wiele oczekiwań od tej serii, ale nigdy nie sądziłem, że twórcy postawią na sztuczne emocje i ogromne przewrażliwienie niektórych postaci. Zamiast zrobić lekką i sympatycznę komedyjkę to próbowali wprowadzać jakieś pseudo poważne i dramatyczne scenki z ryczącymi (z byle powodu) lub agresywnymi (również z byle powodu) postaciami. To było tak bardzo nieprzekonujące, płytkie, a zarazem irytujące, że ledwo dało się to oglądać. Po prostu idiotyczne wymuszanie dramatu.

Niewiele jest takich anime, ale tego wyjątkowo nie lubię. W Hanasaku Iroha i Ano Hana również było coś podobnego.

Oczywiście to tylko jedna z wad tej serii bo całe anime było po prostu wyjątkowo nudne. Zresztą co to za przyjemność oglądać perypetie durnych, płytkich, sztucznych i wnerwiających postaci? Postacie to podstawa w każdym anime bo to one głównie mają powodować, że chcesz coś oglądać.
Nie było żadnej ciekawej fabuły i nic fajnego co mogłoby ją zastąpić.

Główny bohater (Kanda Sorata) to wyjątkowo irytująca oferma, która panikuje na widok nagiej dziewczyny i nie jest nawet w stanie powiedzieć jej po imieniu (mimo tego, że sama go o to prosiła). Jego charakter to jeden z najgłupszych i najbardziej bajkowych jakie można zobaczyć w anime.

Niestety postacie żeńskie też są nieciekawe i irracjonalne w swoich zachowaniach.

Shiina Mashiro - główna bohaterka i postać dandere (dolna półka wśród postaci podobnych z charakteru do Rei z NGE). Niestety Mashiro była bezmyślnie skonstruowana pod względem charakteru. Jej zachowanie było chwilami sprzeczne (niby bardzo inteligentna, a zarazem prawie nic nie potrafi).
Na początku ją bardzo polubiłem, ale później znudziła się bo nie oferowała nic ciekawego pod względem scen i zachowania.

Aoyama Nanami to płytka i irytująca tsundere, która skutecznie psuje oglądanie tej serii. Nie zalicza się do tych tsundere, które można łatwo polubić.

Kamiigusa Misaki to po prostu zboczona wariatka. Może nie była zbytnio irytująca, ale nic fajnego nie wnosi.

Akasaka Ryuunosuke - to inteligentny odludek (Hikikomori). Nie irytował, ale też nic ciekawego do anime nie wnosił.

W tym anime nie było ani jednej fajnej, sympatycznej i ciekawej postaci.

2/10 wyłącznie za to, że chwilami anime potrafiło rozbawić (jednak głównie w kilku pierwszych odcinkach).

Poziom tego anime dobrze przedstawia poniższy obrazek. Jeśli lubisz takie postacie i sceny jak poniżej to oglądaj.

Odpowiedz do tematu