Poprzedni temat «» Następny temat
Skip Beat!   [ Dodaj do MyAnimeList ]  

Info:
Tytuł: Skip Beat!
Tytuł angielski: Skip Beat!
Tytuł japoński: スキップ・ビート!
Typ: TV
Ilość odcinków: 25
Ocena: 8,96 (48)
Rok: 2008 - 2009
Gatunek: komedia, dramat, romans, shoujo
Tematyka: brak danych

Opis:
Kyoko has devoted her life to Shotaro. When Shotaro came to Tokyo to debut as a singer, she followed him and worked to provide for him. But one day, Kyoko overhears Shota telling his manager that Kyoko means nothing to him. She's just convenient, a housekeeper. This makes Kyoko furious, and she vows revenge on Shotaro. But Shotaro just laughs at her, saying she won't be able to touch him because he's now a popular singer and she's a nobody. So Kyoko decides to get into showbiz and become even more popular than Shotaro to humiliate him. Unfortunately, Shotaro has destroyed Kyoko's ability to love, and she discovers that it is a prerequisite for her to debut from her chosen company, LME. The president of LME puts her into a new section made for those who caught his eye but have something missing. It's name... Love Me Section. On her way to become a pro actress she's meeting new people like Kanae Kotonami, Maria Takarada, Yukihito Yashiro and the important person in this story - Ren Tsuruga.

Muzyka
nie dodano jeszcze żadnego utworu
Postaci
Kanae "Moko" Kotonami
Kyoko Mogami
Ren Tsuruga
Shoutaro Fuwa
Lory Takarada
zobacz wszystkie
Powiązane serie
Brak
Powiązane Mangi
Skip Beat!
Powiązane Mangi
Typ: manga, Rok: 2002, Ocena: 9,56 (9)
Linki

Aby móc ściągnąć to Anime, musisz być zalogowany. (Zaloguj | Zarejestruj)

Dodał: Gambit

Komentarze

Autor Wiadomość
Foris 
Ippe... shindemiru?

Transfer: 1000 MB

Status: Offline

Wysłany: 2009-03-20, 22:28   

Cóż genialne anime, jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek oglądałem. Mino iż zostały jeszcze 2 odcinki do końca daje 10/10 :!:

Gambit 

Wysłany: 2009-03-21, 10:15   

Ja jestem dopiero po 15 epach ale już teraz mogę stwierdzić że jest to najlepsza komedia anime jaką do tej pory oglądałem.
Nie wiem jak się dokładnie nazywa ten zabieg ale zmiana "wyglądu twarzy" postaci w śmiesznych sytuacjach jest wręcz przezabawna a takich jest tu co niemiara.
Jedyne co mnie wkurza w tym anime to takie poważne podejście do zawodu ale tłumaczę sobie to że to też jakiegoś rodzaju karykatura.
Z oceną poczekam do zakończenia choć i tak fabuła zmierza ku jednemu rozwiązaniu :]

"Now you are a dead girl"

David 
uguu

Upload dla NNH: ~230GB

Wysłany: 2009-03-21, 10:51   

Jak uploadujesz, to napisz co to za wersja i jakie ma parametry.
BTW kiedy można się spodziewać kolejnych odcinków na MU/RS?

Gambit 

Wysłany: 2009-03-21, 11:13   

sorki David ale to nie jest mój up, dlatego też wrzuciłem tylko trzy epy ... o wersji też nie napisałem bo te trzy odcinki troszkę się nią różnią, choć większość jest w rozdziałce 1280x720 (tak przynajmniej jest napisane)
Mogę powrzucać resztę linków do epa 23 włącznie ale nie wiem czy jest sens ...

David 
uguu

Wysłany: 2009-03-23, 14:10   

Wczoraj obejrzałem pierwsze cztery epki i jak na razie anime mi się podoba. Do prezentowanego humoru nie mam większych zastrzeżeń.
W miarę jak ściągnę kolejne odcinki to będę je uploadował i wrzucał do pierwszego postu.

Qauter 

Wysłany: 2009-03-23, 14:11   

David, to liczę na siebie bo mam chęć to obejrzeć. ;-)

max1988kga 
My new nick : Max

Upload dla NNH: 165 GB
Transfer: 240 MB

Wysłany: 2009-03-23, 14:37   

Anime wymiata 10/10. Jestem na bierząco z mangą oraz anime i uważam iż producenci powinni nakręcić 2 sezon , bo pozostało sporo nie zamkniętych wątków /:Pz ;-)
http://www.citydeal.pl/in/.28pJzK

Gambit 

Wysłany: 2009-03-23, 15:50   

Ja właśnie co nadrobiłem zaległości i jestem na bieżąco, to znaczy prawie, bo dopiero ściągam 24 ep :]
Jak na razie dałbym 9/10 bo trochę denerwuje mnie to podjeście do aktorstwa i wynikające z tego przy nudnawe scenki :mrgreen:
Mangi nie czytałem, ale jak sobie pomyślę że do końca zostały tylko 2 epy i nie będzie kontynuacji to znowu będzie anime z otwartym zakończeniem i wieloma niedomówieniami, czego zresztą nie cierpię :-/

max1988kga 
My new nick : Max

Upload dla NNH: 165 GB
Transfer: 240 MB

Wysłany: 2009-03-23, 16:19   

Zgadzam się z tobą gambitx ,ep. 24 nie wnosi niczego ciekawego do anime . Jest po prostu nudny. Spodziewałem się czegoś więcej / :Pz ;-)
http://www.citydeal.pl/in/.28pJzK

David 
uguu

Wysłany: 2009-03-24, 17:25   

@Iss - nie chce mi się wierzyć, że to anime Cię nie rozśmieszyło. A chyba głównie o to chodzi w komedii. Fabuła owszem, nie jest zbyt skomplikowana, ale nie miała być taka z założenia. Ja jestem po 14 odcinkach i jak do tej pory świetnie się bawię na tej serii. Co prawda na 10/10 pewnie nie zasłuży, ale 8/10 ma ode mnie już niemal pewne.
Rozumiem, że pewne elementy mogą Ci się nie podobać, ale w jaki sposób uzbierałaś ich tak dużo, żeby dać 3? Z tego co widzę, pod względem zastosowanego humoru i graficznych zabiegów jego przedstawienia (wybacz, ale nie mam pojęcia jak to się nazywa) Skip beat! bardzo przypomina Kare Kano, które oceniłaś znacznie wyżej.
Humor nie jest tu też tak prostacki jak w takich anime, jak np. Seto.
Nie mów tylko, że odjęłaś tyle punktów za to, że nie lubisz głównej bohaterki :P

BTW
Uwielbiam te zabiegi tymczasowej zmiany wyglądu postaci, z tymi ich krągłymi twarzami, względnie pozbawionymi jakichkolwiek rys, lecz jakże wymownymi :mrgreen:

BTW2
Do pierwszego postu dorzuciłem kolejne odcinki z mojego uploadu.

Shizu 

Wysłany: 2009-03-24, 22:28   

Hmmm, w Skip Beat zakochałam się od pierwszego wejrzenia :mrgreen: Jak dla mnie anime wymiata^^ To chyba za sprawą Kyoko i jej charakterku :-P

David 
uguu

Wysłany: 2009-04-01, 16:12   

Nieeeee!!!!!!! To miał być koniec!? Jak mogli nam to zrobić? Ja chcę więcej!!! :cry:
Imo lepszym rozwiązaniem byłoby dorobienie jeszcze kilku odcinków i wtedy zakończenie serii. Oby stworzyli jakąś genialną kontynuację... :evil:

A tak poza tym, ten ostatni fragment 'Skip beat!' był jeszcze lepszy od poprzednich. Mam na myśli cały motyw z filmem "Dark Moon". Nawet na tyle mnie zaciekawił scenariusz tego filmu, że chciałbym, żeby faktycznie istniał (obojętnie czy jako film, anime, czy książka). Podobało mi się podejście Kyoko do roli Mio, jak i jej gra.

Cała seria była świetna. Kreska mi się podobała. Muzyka była dobra. Dobry humor. Genialna postać Kyoko. Żałuję tylko, że to już koniec.

9/10.

Gambit 

Wysłany: 2009-04-01, 17:41   

Postać Kyoko, rzeczywiście genialnie zrobiona, jej zachowania i fobie doprowadzały do prześmiesznych sytuacji. Anime świetnie się oglądało bo wątki humorystyczne były przeplatane z jakimiś poważniejszymi, niekiedy nawet aż za bardzo...

Ale teraz już wiem o co się tak bulwersujecie (Maniek i David) tak bardzo "otwartego" zakończenia dawno nie widziałem, a na necie brak jakichś wiarygodnych wzmianek o możliwości kontynuacji, jedynie wiem że manga nadal wychodzi

Anime daje 9/10, cud miód i orzeszki :] Polecam bo świetnie się ogląda

hiszpan93 
Taiga Aisaka <3

Wysłany: 2009-04-01, 18:12   

Chciałem powiedzieć to samo co poprzednicy ;] ^^

Kyoko achhh zakochałem się w niej <3 ^^ ,cudownie genialna postać :).Przy serii niesamowicie się bawiłem ,czas zleciał mi jak z bicza strzelił .Kreska była zarąbista ,szczególnie fajnie wyglądało gdy postacie wyrażały swoje emocje ^^(mówię o tym co napomniał David :P).Muzyka była dobra choć mogli już zostawić pierwszy op i ed ;p do końca .Jedyne co mnie boli to te otwarte zakończenie :( , dlatego z niecierpliwością czekam na następna serię ;] aha i dyszka ode mnie :P

Odpowiedz do tematu